איך זה עובד?

הכוס הנכונה The Right Cup איך זה בכלל עובד?
TheRightCup היא למעשה המצאה מהפכנית שבאה לעזור במלחמה בסם סם הנפוץ ביותר בעולם: הסוכר!
כ-9% מכלל אוכלוסיית העולם חולים במחלת הסוכרת וכ-1.5 מיליון איש מתים ממנה בכל שנה. מדובר במגיפה שהולכת וגודלת משנה לשנה ומומחי בריאות קוראים לה "המגיפה הבריאותית הגדולה של התקופה"! תוסיפו לזה את נתוני מצב ההשמנה העולמי וקיבלתם אסון בקנה מידה קטסטרופלי.
הכוס הבריאותית TheRightCup באה לספק פתרון מידי ומקורי שגורם לשים בצד את כל המשקאות המתוקים ולעבור למים רגילים ובריאים. ללא תוספות ונטולי תוספים! שואלים איך הכוס הבריאה עובדת? לפניכם כל ההסברים והמידע:

חוש הריח
לפני שנתחיל בהסברים על הכוס הנכונה The Right Cup חשוב תחילה להסביר קצת על חוש הריח שלנו שעליו הכוס הבריאה מנסה לעבוד ולרתום להצלחה.
חוש הריח מאפשר לנו להבחין בכימיקלים נדיפים באוויר, ע"י תאים קולטי ריח (Olfactory Cells) שמצויים ברקמת האף, אשר מסוגלים לחוש בשינויים בריכוזי חומרים שונים, מה שמתורגם בצורת דחף עצבי, שעובר דרך מעברים מיוחדים בגולגולת היישר אל פקעת הריח (Olfactory Bulb) שעבירה את המידע שהתקבל אל מרכז ההרחה שממוקם במוח. חוש הריח וחוש הטעם הם חושים שונים משאר החושים היות והם מעובדים בהמיספרת המוח שבאותו הצד שממנו הגיע הגירוי ! כלומר גירוי שנקלט בנחיר שמאל מעובר בהמיספרת של המוח השמאלית וגירוי שהגיע בנחיר ימין נשלח בהיספרת של המוח הימני. 

חוש בריח וחוש הטעם מסייעים לנו לזהות את טיב המזון ובכך להימנע מאכילת מזון מקולקל ומזון רעיל - כ-80% מטעמו של האוכל נקבע על ידי חוש הריח כך שאם נצליח לעבוד על חוש הריח הצלחנו להשיג 80% משינוי טעמם של המים!

80 אחוז מטעם האוכל נקבע על ידי חוש הריח

מבנה הכוס הבריאה TheRightCup
אז אחרי שהבנו איך המוח מתרגם את טעם האוכל וכיצד חוש הריח לוקח חלק חשוב ומרכזי "בהבנת" טעם המזון והשתייה אפשר להתקדם להסבר על מנה הכוס הנכונה:
הכוס הנכונה בנויה למעשה מ3 חלקים: החלק החיצוני שכולל מעטפת פלסטיק קשיחה ושקופה, החלק הפנימי שמגיע בצבעים על פי טעם המשקה הנבחר והחלק העליון והמשמעותי ביותר שהוא טבעת השתייה שכוללת חומרי הרחה מתנדפים שמחזיקים עד 8 חודשים של שימוש! ותמצית טעם שמגרה את החך ומספקת תחושה של הטעם המבוקש. תוסיפו לזה שתייה של מים תוך כדי שילוב של ריח, טעם ומראה וקיבלתם מערכת מניפולטיבית מרשימה שהופכת את חווית השתייה להרבה יותר כיפית ומהנה.

מבנה הכוס הבריאותית TheRightCup

 

לביקורות נוספות על הכוס הבריאותית The Right Cup לחצו כאן